W tym tygodniu grupa III poznawała zawody.
Odwiedziliśmy przedszkolną kuchnię , w której mogliśmy zobaczyć ogromne garnki i sprzęty potrzebne do pracy w kuchni . Odwiedziliśmy także warsztat Pana Sławka , w którym obejrzeliśmy narzędzia potrzebne do pracy konserwatora . Sami zmieniliśmy się w piekarzy i upiekliśmy pyszne bułeczki drożdżowe, które szybko zniknęły z naszych talerzy.


