W minionym tygodniu realizowaliśmy temat „Sport to zdrowie”. Wybraliśmy się na siłownię w parku, gdzie aktywnie ćwiczyliśmy i rozwijaliśmy sprawność ruchową.
Nie zabrakło również zajęć na sali gimnastycznej oraz rozmów o różnych dyscyplinach sportowych i znaczeniu aktywności fizycznej dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Wzięliśmy także udział w koncercie muzycznym, który dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji i muzycznych wrażeń. Zrealizowaliśmy również zajęcia matematyczne pt. „Ruch i matematyka zdrowa dla smyka” z wykorzystaniem wiatraka matematycznego, łącząc naukę z ruchem i dobrą zabawą. Wspólnie świętowaliśmy urodziny naszych kolegów Czarka i Leona, którym jeszcze raz życzymy dużo radości, uśmiechu i spełnienia dziecięcych marzeń. Składamy również ogromne gratulacje naszej koleżance Sofii, która wzięła udział w Międzyprzedszkolnym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i zdobyła wyróżnienie. Jesteśmy z niej bardzo dumni!


